tija-yoga.lv


Dvēseles dzīve ķermenī.
 
Labdien!

Es esmu Tija un šī ir mana lapa. Pati nezinu, kāpēc, ik pa laikam jūtu nepārvaramu vēlmi šeit ierakstīt to, kas šķiet aktuāls tieši šobrīd. Un pēc kāda laika ierakstīto atkal izdzēst, jo viss plūst un viss mainās. Vakardienas lielā taisnība šodien vairs neder :)

Lai būtu redzama arī vaigā, ielieku te arī savu foto, kurš izskatās pietiekoši svarīgs – tas ir no publikācijas žurnālā “Annas Psiholoģija”, kad neapdomīgi skaļi ierunājos par to, ka ar jogas palīdzību ir iespējams pamatīgi nodarīt pāri savam ķermenim. Ne vienmēr. Šo bildi nedrīkst tālāk pārpublicēt.

Ikdienā es dzīvoju un man tas patīk. Darbā es vadu dažādas grupu nodarbības sievietēm. Mēs kopā vingrojam, pilatējam, jogojam, meditējam. Šobrīd visas grupas ir pilnas, un jaunas dalībnieces nevaram klāt pieaicināt.

Taču ik pa laikam, kad jūtu, ka pienācis īstais brīdis, notiek arī kursi iesācējiem un dažādas ārpuskārtas nodarbības – pašmocīšana ar rulli, dziļās iegremdēšanās, nodarbības ar monohorda skaņām, ar dziedāšanu. Un vēl dažādas. Tās tad izsludinu publiski tepat un arī seju grāmatā: 
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009571063022
Un visi, kas vēlas, ir aicināti pulkā!

Paldies, ka esi šeit ienācis!

TijaMani var sazināt: tija.yoga@gmail.com un FB. Telefoniski kontakti nenotiek.
2017-12-02 16:38  |  Skatīts: 1204x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ