tija-yoga.lv


Dvēseles dzīve ķermenī.
 
Labdien!

Es esmu Tija un šī ir mana lapa. Ik pa laikam jūtu nepārvaramu vēlmi šeit ierakstīt to, kas šķiet aktuāls tieši šobrīd. Un pēc kāda laika ierakstīto atkal izdzēst, jo viss plūst un viss mainās. Vakardienas lielā "taisnība" šodien vairs neder :)

Lai būtu redzama arī vaigā, ielieku te savu foto, kurš izskatās pietiekoši svarīgs – tas ir no publikācijas žurnālā “Annas Psiholoģija”, kad neapdomīgi skaļi ierunājos par to, ka ar jogas palīdzību ir iespējams pamatīgi nodarīt pāri savam ķermenim. Ne vienmēr. Šo bildi nedrīkst tālāk pārpublicēt.

Ikdienā es dzīvoju un man tas patīk. Darbā es vadu dažādas grupu nodarbības sievietēm. Mēs kopā jogojam, vingrojam, elpojam un meditējam. Informācija par mūsu nodarbībām ir atrodama šeit: http://tija-yoga.lv/263-nodarbibupasakumu-kalendars/

Kad jūtu, ka pienācis īstais brīdis, notiek arī kursi iesācējiem http://tija-yoga.lv/297-/ un dažādas paplašinātās nodarbības – veselīgā pašmocīšana ar rulli (miofasciāla relaksācija), dziļās iegremdēšanās jeb zemapziņas resursu aktivācijas prakses (yoga nidra ar apakštēmām), nodarbības ar monohorda skaņām, ar dziedāšanu. Un vēl dažādas. Tās izsludinu tepat, e-pastos un reizēm arī seju grāmatā: 
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009571063022

Paldies, ka esi šeit ienācis!

TijaAr mani vari sazināties: tija.yoga@gmail.com un FB. Telefoniski kontakti nenotiek.
2017-12-03 00:38  |  Skatīts: 1656x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ