tija-yoga.lv


Dvēseles dzīve ķermenī.
 


Kad pāris nedēļas esi kaut kur pazudis jeb kā izskatās jaunas nodarbības dzemdināšana

TĀ!

#orgāni #meridiāni #pulkstenis #yin #joga #fascija #darbiņš #prieks #tēja

Lietotāja Tija Kazāka attēls.
        Ieteikt draugiem       TweetMe    Ieviņa Ieva Ansone šovakar pēc nodarbības teica tā! AIZ MATIEM SEVI ŠURP ATVILKU. GRIBASSPĒKS NULLE. MOTIVĀCIJA NULLE. SPĒKS NULLE. NEVIENU KUSTĪBU NETAISĪŠU. Bet tas gandarījums un prieks, kas ir pēc tam, tas nav aprakstāms! Tā viņa teica un smaidīja

Lai slavēts PRIEKS un SPĒKS, ko kopīgi rada sieviešu pulks, kas pavasara vakarā svīst uz paklājiņiem un ražo laimes hormonus

#endorfīni #pavasaris #veselība #vingrošana #elpošana #ķermenis #klātbūtne

Lietotāja Tija Kazāka attēls.
        Ieteikt draugiem       TweetMe    Ir tik labi pēc kaut kā mīļa vispirms kārtīgi sailgoties. Vēsais laiks dabā, rudens, kādā no daudzajām pasaules skaidrošanas sistēmām, ir yin laiks. Laiks, kurā pamazām velkamies iekšup. Iekšup sevī, vairāk iekšā savās mājās, iekšā siltās zeķēs, jakās un siltās segās. Un dīvānos

Iekšup. Tas ir vārds, kas raksturo to, kas ar mums notiek, kad dodamies savā yin jogas praksē. Būt savā iekšpusē, būt iekšā savā mīļajā ķermenī un sastapt savu dvēseli tajā. To visu mēs tur piedzīvojam, kad vispirms ķermeni saziežam ar sildošām eļļām, padzeramies sildošu tēju, uzvelkam siltās jogas drēbes, atritinām paklājiņu un apklustam. Lai pabūtu ar sevi. Sevī. Tur, kur dziļumā vienmēr ir labi. Tur, kur var atjaunoties, atpūsties, atkal sastapties ar sevi pašu, ja ikdienas jozienā pats sev atkal izrādies kaut kur pazudis.

Vispirms paņemt sevi opā, pažēlot, samīļot, nomierināt. Un tad, kad dažādi “galvas iedzīvotāji” ir neitralizēti ar novērošanas palīdzību, tad izplesties tīrajā laimes laukā

Lietotāja Tija Kazāka attēls.

        Ieteikt draugiem       TweetMe    Satikt sevi pašu savā mīļajā ķermenī. Kur šaipus kļūst par viņpus un otrādi

#yinjoga #meditācija #apzinātība #miers #paļāvība #pieņemšana #klusums

Lietotāja Tija Kazāka attēls.
        Ieteikt draugiem       TweetMe    Es neesmu TIKAI prāts un ķermenis, bet es esmu ARĪ prāts un ķermenis. To, kas ES ESMU, cilvēks piedzīvo, kad meditē. TRANSCENDENCE. Meditācija kā instruments, kas aizved pie paplašinātās sevis apzināšanās. Tēma, kas aktualizējusies. Prakse, kuru kopīgi varam piedzīvot YIN JOGAS nodarbībās, kad transcendences telpā iespējams ieiet tieši caur savu mīļo ķermeni. Lai pēc tam to arvien biežāk piedzīvotu ikdienā. Ar visām patīkamajām blaknēm.

#yinjoga #meditācija #ķermenis #apziņa #telpa #laime #klusums #klātbūtne

Lietotāja Tija Kazāka attēls.
        Ieteikt draugiem       TweetMe    Mazās, jaukās dzeltenās hantelītes
Kas to vēl pirms pāris gadiem būtu domājis, ka ar viņu palīdzību stiprināsim savas mīļās muguriņas? Un viņas ir tik labi palīgi klātbūtnes praksē - kā uzmanīgi paņemt, kā pareizi kustināt, kā neuzmanīgi nevicināt, kā netrāpīt otram pa ķobi. Un tā.

Lietotāja Tija Kazāka attēls.
        Ieteikt draugiem       TweetMe    “Es domāju, ka līdzjūtība pret sevi ir aizraujoša un varbūt pat pati svarīgākā tēma garīgajā ceļā”
Ir tik svētīgi šodien kādā žurnālā palasīt interviju ar Anna Trökes - jogas pasniedzēju Vācijā ar daudzu, ļoti daudzu gadu pieredzi pasniedzējas darbā. Laikā, kad arvien plašāk sastopamies ar vēlmi un vajadzību cilvēku dabiskos un dažādos ķermeņus vardarbīgi iedzīt kādās izdomātās, ārēji aplūkojamās standartformās, tā bieži vien novedot viņus līdz sāpēm un sevis paša nepieņemšanai. Tā vietā, lai piedzīvotu maigumu, mīlestību un līdzcietību pret sevi. Lai piedzīvotu patiesu un dziļu sevis paša pieņemšanu stresa saārdītajā pasaulē.

 

Lietotāja Tija Kazāka attēls.
        Ieteikt draugiem       TweetMe    Dziļā relaksācija, yoga nidra, transs, hipnoze, zemapziņas satura pārstrukturēšana, nomoda sapņi, dzīļu darbs ... jo dziļāk "mežā", jo vairāk apzīmējumu cilvēkam pieejamam, dabiskam apziņas stāvoklim, kurā iegremdējoties pašam savās dzīlēs, cilvēks spēj sev palīdzēt.

Terapijā šādu apziņas stāvokli izmanto paaugstināta, ieilguša stresa un traumu seku harmonizēšanai - miega traucējumi, trauksme, somatoformas sāpes, bailes, panika, distonija, izdegšana. Tik bieži tos sastopu. Šogad atkal esam atsākuši nidrot.

Lietotāja Tija Kazāka attēls.
        Ieteikt draugiem       TweetMe    Stresa saraustītajām sievietēm "NOMIERINĀT NERVUS" arvien biežāk kļūst svarīgāk par "NOMEST SVARU". Atrast brīdi, kad nonākt atpakaļ pie sevis.

Vietā, kur jogojam, dzīvo kaķenīte - Pērle, kura ar savu piemēru mums palīdz un ikreiz atgādina - sevi ir jāmīl Un tad varēs darīt arī visu pārējo.

#yinjoga #meditācija #klātbūtne #iegremdēšanās #nidra #maigums #miers

Lietotāja Tija Kazāka attēls.
        Ieteikt draugiem       TweetMe    Vingro rāmi. Jogo rāmi. Dzīvo rāmi. Un neliec pats sev rāmi. Ne mākslīgās jaunības, ne arī kādu citu.

Tādas tās pārdomas, sastopot uz paklājiņiem sen neredzētās 40+ 50+ "meitenes" un paralēli lasot Vilhelma Šmidta grāmatu "RIMTUMS".

Lai mums izdodas sekot Pērles (kaķenīte) piemēram sevis mīlestībā. "Rāmi" jau neaizliedz regulāri priecāties un padejot pie vajadzības

        Ieteikt draugiem       TweetMe    Lapa | 1 [2] |