tija-yoga.lv


Dvēseles dzīve ķermenī.
 

Yoga nidra. Iegremdēšanās.


...
2017-11-28 22:14  |  Skatīts: 1750x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Juris Rubenis par meditāciju un klusumu


Mīļie ceļabiedri. Šajā rakstā ir apkopti izvilkumi (savstarpēji nesaistīti) no divām intervijām ar Juri Rubeni. Tie sniedz vienreizēju atbalstu un padziļina izpratni par meditāciju katram sevis paša meklētājam un sava ceļa gājējam. Mums ikvienam. Intervijas, protams, satur vēl daudz neatsverami vērtīgas informācijas.


...
2013-03-07 21:13  |  Skatīts: 4702x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Regulāras meditācijas augļi
APZINĀTĪBAS MEDITĀCIJA palīdz cilvēkam apzināties pašam savu domu un emociju patvaļīgo darbošanos. Tā attīsta spēju vadīt pašam savu prātu. Tās "mērķis" – mazināt cilvēka ciešanas, kuru pamatā ir pašam sava prāta un ego patvaļas neapzināšanās.

...
2013-03-06 18:51  |  Skatīts: 2566x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Pirmie soļi – ieskats meditācijā

Meditācijas prakse dažkārt maldīgi tiek uzskatīta par kaut ko mistisku un „parastam” cilvēkam nepieejamu. Taču meditācijas pamatpakāpe ir pieejama katram, kurš iesākumā vēlas vienkārši nomierināt savas domas un emocijas, atbrīvoties no stresa un spriegumiem fiziskajā ķermenī, biolaukā un savā apkārtnē. Katram, kurš vēlas uzlabot savas koncentrēšanās spējas un nesatraukties par dzīves plūdumu un notikumiem tajā. Katram, kurš vēlas izkļūt no nomākta un depresīva dzīves uztveres stāvokļa. Katram, kurš vēlas stabilizēt savu imūnsistēmu un uzlabot veselību.
...
2013-02-19 00:46  |  Skatīts: 5425x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.